تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس و آموزش خصوصی زبان انگلیسی در منزل

 

 موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو.تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران.تدریس و آموزش خصوصی زبان انگلیسی در منزل،محل کار و موسسه در تمام نقاط تهران بزرگ.تخصصی ترین مرکز آموزش زبان انگلیسی بصورت خصوصی عادی و فشرده.مشاوره با کارشناسان ما کاملا رایگان می باشد.پرداخت شهریه بصورت اقساط!مکالمه تضمینی با جدیدترین متد آموزشی IELTS 7.5     TOEFL 105

35 جلسه مکالمه زبان انگلیسی تضمینی و فقط خصوصی در موسسه،محل کار و یا منزل و محل مورد نظر شما
تدریس خصوصی زبان انگلیسی ویژه مدیران،شرکت ها،تجاری و مسافران
آموزش تضمینی مکالمه زبان انگلیسی بصورت خصوصی
دوره های آموزشی زبان انگلیسی مخصوص بازرگانان و مکالمات جهانگردی
دوره های آموزشی زبان انگلیسی ویژه مکالمه بحث آزاد
کلاس های خصوصی ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه
اعزام اساتید خصوصی به تمام نقاط تهران
شهریه اقساطی
مشاوره و تعیین سطح رایگان

آموزش خصوصی زبان انگلیسی

تدریس و آموزش زبان انگلیسی در این موسسه بصورت کاملا خصوصی و توسط اساتید بسیار مجرب و متخصص و نیز اساتید کادر ویژه و مطرح در سطح آموزشگاه های تهران می باشد و با توجه به هدف زبان آموز از یادگیری زبان مورد نظر وی برگزار خواهد گردید.همچنین قبل از شروع کلاس ها متقاضی آموزش زبان می تواند جلسه معارفه ای با استاد نیز داشته باشد.و همچنین پس از اتمام جلسه اول در صورتیکه زبان آموز به هر دلیلی از مدرس خود رضایت نداشت با درخواست زبان آموز،موسسه بدون احتساب جلسه مذکور استاد دیگری جایگزین خواهد کرد.در ضمن حضور حداکثر 2 زبان آموز هم از طرف شما در آن کلاس بلامانع می باشد و همان شهریه 1 نفر دریافت خواهد گردید.

 

دوره آمادگی آیلتس

اگر دوره های آیلتس را برای ادامه تحصیل نیاز دارید و یا می خواهید از دوره های IELTS برای مهاجرت به کشور دیگری استفاده نمایید و یا حتی مدرک آیلتس را جهت به اثبات رساندن سطح زبان انگلیسی خود نیاز دارید دوره خصوصی آمادگی آیلتس موسسه زبان آموزان پیشرو می تواند به شما کمک کند تا بهترین نتیجه ممکن را در این راه بدست آورید.

سطح آموزش بالا و مدرن موسسه زبان آموزان پیشرو به این مفهوم است که کسب نمره مورد نظر زبان آموز در آزمون آیلتس به صورت تضمینی قابل دستیابی می باشد. تدریس و آموزش خصوصی و سطح بالا و تضمینی موسسه زبان آموزان پیشرو آمادگی زبان آموز برای آزمون آیلتس را تضمین می نماید. ما در تدریس خصوصی زبان انگلیسی و دوره های خصوصی آمادگی آیلتس شما را به سطحی می رسانیم تا استراتژی های تست زنی در آزمون آیلتس را بدست آورید و به مهارت های زیر دست یابید:

    تکنیک های مورد نیاز برای عملکرد بهتر در مهارت reading آیلتس
    مهارت های لازم برای بخش writing  آیلتس
    مهارت های لازم در آزمون listening آیلتس
    بدست آوردن بهترین عملکرد در بخش Speaking آیلتس

دوره های آمادگی آزمون آیلتس در موسسه زبان آموزان پیشرو بصورت کاملا خصوصی و با اساتید مجرب و متخصص برگزار می گردد.ما آماده ایم تا مدرسان خود را به منزل و یا محل کار شما در تمام نقاط تهران بزرگ اعزام نماییم.همچنین شما میتوانید دوره ها و کلاس های خود را در موسسه ما نیز برگزار نمایید.

 

دوره تافل

تدریس دوره های تافل بصورت کاملا خصوصی توسط موسسه زبان آموزان پیشرو.تافل اولین و معتبرین آزمون جهانی می باشد که به دو جهت مورد استفاده قرار می گیرد: نخست برای اقامت در کشورهای انگلیسی زبان و دوم برای ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری کشور ایران و ادامه تحصیل در کلیه مقاطع کشورهای انگلیسی زبان. به همین دلیل موسسات بسیاری در جهان برای تسهیل شرایط شرکت در آزمون TOEFL ،اقدام به برگزاری دوره های آمادگی این آزمون نموده اند. در دوره های تافل به هیچ وجه سعی نمی شود که به داوطلب زبان انگلیسی آموخته شود بلکه هدف دوره ایجاد مهارت های ویژه چون تست زنی - پاسخگویی به سوالات چهارجوابی – انتخاب گزینه صحیح از چهارگزینه ای که اصلاً نمی داند و مواجهه با مهارتهای Grammar - Writing- Reading - Speaking – listening می باشد.

تماس با ما